Архієреї Львівської єпархії взяли учатсь в Подячному молебню біля пам’ятника святому князю Володимиру

23 грудня на столичній Володимирській гірці біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру був відправлений Подячний молебень.  Це богослужіння традиційно звершується  наприкінці кожного року.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, молебень очолив старійший постійний член Священного Синоду УПЦ митрополит Одеський та Ізмаїльский Агафангел, якому співслужили  архієреї Української Православної Церкви, в тому числі архієпископ Львівський і Галицький Августин і єпископ Дрогобицький Філарет та духовенство Київської єпархії.

Разом із духовенством молилися Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени уряду, народні обранці та інші високопосадовці.

За богослужінням були піднесені   молитви до Господа за Українську державу та її народ, а також про одужання Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після молебню  митрополит  Агафангел  побажав присутнім, щоби Господь послав усім  благословенний мир та злагоду у наступному році. Також владика зазначив, що єпископат та духовенство сьогодні сугубо молилися про здоров’я Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, щоби Всевишній  воздвиг його від одра хвороби для подальшого спасительного служіння Церкві танароду України.

Наостанок,  ієрархи та  перші особи держави  приклалися до ікони Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира та  його чесних  мощей.