У ССЗОШ №52 ім. Лобачевского відбулися виховні години присвячені святам св. Миколая та Різдва Христового

 

16 грудня у ССЗОШ №52 ім. Лобачевского відбулися виховні години присвячені святам св. Миколая та Різдва Христового. Незважаючи на велике завантаження уроками та контрольними роботами учні з радістю відгукнулися на ініціативу своїх класних керівників.

Учні 10-го класу приготували презентацію про роль матеріальних та духовних цінностей в сучасному світі і суспільстві. Після презентації відбулась жвава дискусія розглянутих питань, де кожен мав можливість висловити свою думку. Бесіда була такою захопливою, що урок промайнув за одну мить! А учні хотіли ще стільки всього розповісти і обговорити! Було прийнято рішення, що такі зустрічі на злободенні теми нашого сьогодення будуть проводитися частіше.

Та найрадіснішою була зустріч з учнями 2-го класу. Для спільного перегляду класний керівник Олена Василівна  підготувала мультфільм на біблійну тематику. Після чого  учні із задоволенням розповіли, про що вчить побачена ними біблійна історія, а також  про св. Миколая та про Різдво Христове.

В кінці отець Назарій подякував класним керівникам Колесніковій Світлані Митрофанівні та Сігиневич Олені Василівні за надану можливість прийняти участь у передсвяткових заходах, та за їхнє бажання прищепити учням любов до християнських свят. Також привітав учнів, їхніх батьків та вчителів з наступаючими святами і нагадав, що святий Миколай приносить подарунки лише чемним і слухняним діткам, котрі щодня моляться і старанно вчаться. Побажав учням, щоб кожен із них вранці 19 грудня знайшов під подушкою багато подарунків.

На згадку про відвідини школи усім учням були вручені іконки Ангела Хранителя.

Православна громада  ССЗОШ №52 ім. Лобачевского.