Концерт-бесіда у Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова

27 листопада 2011р. в Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова відбувся концерт-бесіда.

Парафіянка храму Михайлова Світлана Володимирівна розповідала дітям про музичні інструменти: клавішні, струнні, духові, про те, якими вони були в давнину і якими стали сьогодні.

Ілюстрацією до розповіді були виступи учнів недільної школи. Настоятель храму, батьки та парафіяни почули гру на фортепіано, скрипці, флейті гітарі та дерв’яних ложках. Серед виступаючих були як початківці, так і діти, які вже досягли певного рівня майстерності. Особливо цікавими були виступи парафіян Миколая і Анни Іванюшенко та їхніх дітей Нестора та Катрусі. Батьки цієї родини розповіли глядачам про такі народні інструменти, як тамбурин (бубон), дримба, губна гармошка, старовинний інструмент блок-флейта та показали яким чином виконувати на них різні мелодії.

На завершення концерту в якості ілюстрації природного, створеного Богом музичного інструменту - людського голосу, прозвучав виступ групи дитячого хору.

Настоятель парафії подякував учасникам та організаторам концерту, звернув увагу дітей на необхідність сумлінно відноситися до своїх обов’язків в музичних школах, оскільки зайняття хорошим мистецтвом приводить людину до правильного осмислення краси світу, створеного Богом.

Диякон Максим Тиртишний