ПРЕС – АНОНС. 4 грудня в Російському культурному центрі відкриється фотовиставка «Все, окрім фальші…», присвячена пам’яті Віктора Черномирдіна

ПРЕС-СЛУЖБА
РОСІЙСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ
_____________У ЛЬВОВІ_____________
79008 м. Львів, вул. Короленка 1а,
тел./факс: +38 (032) 275 81 32

ПРЕС – АНОНС

4 грудня (неділя) в Російському культурному центрі

відкриється фотовиставка «Все, окрім фальші…»,

присвячена пам’яті Віктора Черномирдіна

 

4 грудня 2011 р., об 11.30, в залі Російського культурного центру (м. Львів, вул. Короленка 1а), відбудеться відкриття фотовиставки «Все, окрім фальші…», присвячена пам’яті Надзвичайного та Повноважного посла Російської Федерації в Україні Віктора Степановича Черномирдіна.
Увазі львів’ян та гостей нашого міста будуть представлені авторські світлини фотохудожника Олександра Бурковського (м. Київ), який багато років працював з В. Черномирдіним. Роботи українського митця дозволяють відчути цілу епоху, яку уособлювала яскрава постать Віктора Черномирдіна.

Виставка розпочне свою роботу в день, коли громадяни Російської Федерації обиратимуть новий парламент. На думку організаторів, виставка є доброю нагодою для неформального обміну думками про шлях, який подолали народи України та Росії за останні 20 років.

Очікується, що у відкритті виставки візьмуть участь Генеральний консул Росії у Львові Олег Астахов та архієпископ Львівський і Галицький Августин, який багато років підтримував теплі та дружні стосунки з родиною Черномирдіних.

Контактна особа від Оргкомітету виставки:
Кирило Арбатов, (конт. тел.: +38 050 317 07 71)

Довідка: виставка світлин О. Бурковського була вперше представлена українській громадськості 11 листопада 2011 р. в Києві. ЇЇ відвідали високопоставлені офіційні особи, відомі політики, громадські діячі, представники інтелігенції та сотні киян.

Виставку організовано за сприяння Генерального консульства Російської Федерації у Львові. Експозиція працюватиме 4 дні, після чого світлини побачать в Івано-Франківську та Луцьку.