Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 65-річчя Патріарха Московського і всієї Русі Кирила

20 листопада 2011 року, в неділю 23-у після П'ятидесятниці, у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя було звершено Божественну літургію.

У цей день 65-річчя від дня народження відзначає Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Богослужіння очолили Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Святіший і Блаженніший Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II, Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава та Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Христофор у співслужінні членів Священного Синоду, голів синодальних відділів, настоятелів ставропігійних монастирів Руської Православної Церкви, глав делегацій Помісних Православних Церков, архіпастирів і священнослужителів Руської, Грузинської, Румунської, Болгарської, Польської Церков і Церкви Чеських земель і Словаччини, представників Помісних Православних Церков при Московському Патріаршому престолі, членів Єпархіальної ради та кліриків м. Москви.

Також за Літургією Святішому Патріарху співслужив керуючий Львівською єпархією УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин.

За матеріалами офіційного сайту Московського Патріархату