Ансамбль традицій давнього співу „Канонъ” взяв участь в пам’ятному вечорі С. Крушельницької

 

16 листопада 2011 року у головному залі музею ім. С. Крушельницької відбувся вечір пам’яті великої співачки. Мистецька еліта Львова відзначала 59-ту річницю з дня смерті української оперної зірки.

Ансамбль традицій давнього співу „Канонъ” також долучився до цієї урочистої події. Програма концерту включала в себе духовні піснеспіви, поезію та романси українських і зарубіжних композиторів у виконанні регента колективу Анни Данканич.

Учасники колективу  «Канон» відкрили цей вечір пам’яті виконанням духовних творів, до яких належали піснеспіви візантійської, сербської, грецької та давньоруської традицій. У камерній атмосфері вечора ці твори сприймалися по-особливому. У залі були присутніми поважні гості – завічувач кафедри сольного співу ЛНМА ім. М. Лисенка Ігор Кушплер, кандидат мистецтвознавства і викладач вокальної кафедри ЛНМА Мирослава Жишкович, керівник студентського хору ЛНМА Христина Флейчук та багато інших. Виступ колективу викликав у них позитивні і схвальні відгуки.

Учасники ансамблю щиро дякують організаторам концерту за запрошення і теплий прийом. Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю!

Анна Данканич