Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях з нагоди Національного свята Незалежності Польщі

На запрошення Генерального Консула Республіки Польща у Львові пана Ярослава Дрозда  архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Національного свята  Незалежності Польщі та початку дипломатичної місії новопризначеного Генерального Консула.

Владика Августин привітав Генерального Консула, його дружину, співробітників консульства і всіх присутніх із національним святом, і у своєму слові, зокрема, зазначив: «Для сусідів найбільш важливим є взаєморозуміння, дружба і підтримка. Україна і Польща є найближчими сусідами, ми маємо великий період спільної історії Правобережної України з Вашою державою. На відміну від Польщі, наша країна має значну частину території, що увійшла в до її складу під час перебування у великій імперії – Росії, а потім – у Радянському Союзі. І ця особливість дуже позначається на житті українського суспільства. В цьому контексті для нас дуже важливо те, що поляки, незважаючи на  складні періоди у житті наших народів, нині з розумінням і доброзичливо ставляться до українців.

Природно, братерські відносини Української Православної Церкви з Польською Автокефальною Православною Церквою та добросусідське співжиття православних з католикми Польщі  і України сприятиме подальшому зміцненню дружніх і плідних стосунків між нашими державами».

На прийомі архієпископ Августин також спілкувався з Президентом м. Перемишля п. Робертом Хомою та бригадним генералом Прикордонної служби п. Домініком Трашем.

Прес-служба Львівської єпархії