Архієпископ Августин взяв участь в освяченні каплиці на честь св. благовірного князя Олександра Невського

9 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив чин освячення каплиці на честь святого благовірного князя Олександра Невського, що знаходиться на території 22-ї окремої бригади охорони дипломатичних представництв. Йому співслужили: голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин та головний військовий священик Київського гарнізону священик Василій Стецяк.

Архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр привітав особовий склад підрозділу з цією світлою подією та закликав усіх якомога частіше відвідувати військовий храм.

Каплиця була відреставрована завдяки зусиллям військовослужбовців частини та усіх небайдужих на місці військового храму, який був зруйнований у 20-х роках минулого століття.

В урочистостях з нагоди освячення каплиці взяв участь начальник управління виховної роботи Головного управління внутрішніх військ МВС України генерал-майор Василь Молдавчук, командування та особовий склад бригади.