Привітання архієпископа Львівського і Галицького Августина начальнику Львівської залізниці п. Піху Б.П.

НАЧАЛЬНИКУ ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ п. ПІХУ Б.П.
ГОЛОВІ ДОРОЖНЬОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ п. СЕНИШИНУ А.А.

Вельмишановний Богдане Петровичу!

Вельмишановний Андрію Андрійовичу!

 

Дорогі працівники шляхів сполучень!

Від щирого серця вітаю Вас, ваші родини і весь великий колектив Львівської залізниці з професійним святом – Днем залізничника, яке цьогоріч є особливо врочистим для нашого древнього міста: 150 років тому до Львова прибув перший пасажирський потяг з Відня.

Відтак, завдяки кропіткій праці невтомних трударів, одна з найстаріших залізниць України з гідністю і дбайливістю приймає громадян і гостей нашої країни, як красуня-господиня, залишаючи незабутні враження зручності і комфорту. Від ефективності функціонування шляхів сполучень залежить загальний добробут нашої держави, повага до неї та визнання її світовою спільнотою, а також значущість на міжнародній арені.

Тому сьогодні з почуттям глибокої вдячності і поваги ми вклоняємося вам, дорогі наші залізничники – сумлінні майстри своєї справи, – за вашу віддану працю, золоті руки, велике серце і молитовно бажаємо вам доброго здоров’я, духовної кріпості, радості від виконаного громадянського обов’язку та благосного многоліття вам і вашим сім’ям на благо нашої Вітчизни і спасення у вічності. А нашій залізниці – подальшого розвитку і процвітання, стабільного благоустрою і дарувати нам, її пасажирам, радість від зустрічей.

З глибокою повагою,

+АВГУСТИН

архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу зі взаємодії зі
Збройними Силами та іншими військовими
формуваннями України,
голова богословсько-канонічної комісії
при Священному Синоді Української
Православної Церкви