Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях з нагоди ювілею архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора

 

4 листопада, в день 45-річчя Високопреосвященнішого архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, у кафедральному соборі на честь ікони Почаївської Божої Матері у м. Мукачеві була відслужені святкова Божественна Літургія.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Львівський і Галицький Августин,  єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та  єпископ Городницький Олександр, вікарій Київської Митрополії та сонм духовенства єпархії.

За благословенням Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодор був удостоєний високої церковної нагороди особистої відзнаки Митрополита Володимира.

На Літургії архіпастирі з духовенством молилися як за здоров’я ювіляра, так і посилено возносили молитви за свого Предстоятеля.

В кінці Божественної літургії владика Никодим з благословення Митрополита Володимира вручив архієпископу Феодору відзнаку та побажав владиці пастирської мудрості та натхнення у пастирських трудах. Архієпископ Августин, у свою чергу побажав архіпастирю духовних благ та підкреслив, що владика Феодор незважаючи на свій молодий для архіпастиря вік є «взірцем для духовенства і пастви».