Львівську єпархію відвідали юні паломники з м. Коростеня

27 жовтня Львівську єпархію відвідали юні паломники –  учні 11-А класу школи № 2 з м. Коростеня Житомирської області. Такі поїздки вже стали традиційними, адже протягом багатьох років львів’яни з радістю приймають дітей з міста, в якому архієпископ Августин служив священиком.

Діти на чолі з класним керівником Вігівською Ольгою Андріївною відвідали Свято-Георгіївський храм, приклалися до святинь. У єпархіальному управлінні їх прийняв архієпископ Львівський і Галицький Августин. Владика розповів дітям про своє служіння, про подорожі, показав пам’ятки, фотографії, подарував гостинці і іконки великомученика Пантелеїмона. Владика дав дітям настанови на майбутнє життя, звернув увагу на те, що Святе Письмо вчить як правильно жити, зокрема, тому що необхідно шанувати батьків і слухати вчителів.

Потім у супроводі співробітниці єпархії Надії Радзивіл діти відвідали храми Львова, що належать до різних християнських конфесій, побували на Високому Замку, піднімались на Ратушу, гуляли центром міста та оглянули багато визначних місць м. Львова.

Увечері втомлені, але задоволені гості вирушили додому.

Прес-служба Львівської єпархії.