Єпископ Брестський і Кобринський Іоанн звершив Божественну літургію в Cвято-Покровському храмі в с. Баня Лисовицька Стрийського району

У неділю, 23 жовтня, єпископ Брестський і Кобринський Іоанн, перебуваючи у м. Моршині Львівської області, відвідав Стрийське благочиння Львівської єпархії УПЦ.

Преосвященніший єпископ Іоанн у співслужінні  секретаря Брестської єпархії протоієрея Петра Романовича,  і благочинного Стрийського округу протоієрея Віктора Путятицького звершили Божественну літургію в Свято-Покровському храмі в с. Баня Лисовицька Стрийського району.

Після літургії Владика Іоанн виголосив повчальне слово, після чого звернувся до православних вірних зі словами подяки за спільну молитву, гарний спів, гостинність та чистоту віри. Склав гарні побажання на майбутнє, щоб не зважаючи на всі труднощі були вірними християнами Православної  Церкви. У відповідь настоятель Свято-Покровського храму отець Віктор подякував Владиці Іоанну за молитву і теплі слова, висловив щирі побажання. На пам`ять Владиці Іоанну подарували ікону Покрови Божої Матері, після чого було  виголошено многоліття. Владика Іоанн помазав всіх вірних святим єлеєм. Взявши архієрейське благословення, парафіяни Свято-Покровського храму сповнені благодаті Божої, в гарному настрої, з радістю проводжали  Владику, співаючи йому «многая літа,  іспола еті деспота».