Підведено підсумки першого всеукраїнського конкурсу програм, сценаріїв і проектів недільних шкіл України.

2 жовтня 2011 р. у Києві на місці будови Свято-Воскресенського кафедрального собору по благословенню Блаженнішого митрополита Володимира пройшов День відкритих дверей недільних шкіл міста «Усміхнене дитинство».

Свято розпочалося радісним співом дитячого хору Києво-Печерської Лаври, який підхопили усі присутні, прославляючи Господа і Його святих.

Після цього до гостей свята звернувся голова відділу освіти і катихізації при Сященному Синоді Української Православої Церкви Архієпископ Полтавський і Миргородськоий Филип. Владика побажав всім присутнім відчути свою належність до єдиної родини – Української Православої Церкви і зачитав привітання Предстоятеля Церкви – Блаженнішого Володимира, в якому, зокрема зазаначено, що діти – це наше майбутнє і тому ми повинні докласти всіх зусиль, для того щоби розвиток молодої особистості формувався на міцних духовних підвалинах євангельских заповідей.

На завершення офіційної частини свята відбулося нагородження переможців і учасників Першого Всеукраїнського Конкурсу программ, сценаріїв і проектів недільних шкіл України. Викладачі з різних куточків України отримали премії з грошовими винагородами, дипломи, а також компакт диски з корисними для православного педагога матеріалами. Коллектив викладачів Свято-Троїцького храму м. Львова у складі диякона Максима Тиртишного, Верещинського Андрія Миколайовича і Алтухової Марії Василівни отримав диплом «за вагомий внесок у розвиток недільної школи».

Після загального фото організаторів і учасників свята всі бажаючі змогли прийняти участь у корисних майстер-класах по церковному співу, петриківському розпису, виготовленню ляльок-мотанок, виробів з кераміки, а таккож таких видах мистецтвва, як декупаж, флористика, квіллінг та малюнок олійними фарбами. На Галявині знань, в Країні казок і під час рухливих ігор діти заробляли «посмішки», які наприкінці свята обмінювали на подарунки.

Серця присутніх були сповнені почуттям вдячності організаторам конкурсу і свята, гості поверталися додому з новими творчими планами і великим бажанням працювати і надалі во славу Божу.

Для прес-служби Львівської єпархії
диякон Максим Тиртишний