Єпископ Філарет взяв участь у роботі Міжнародного форуму "Етика та милосердя лікарської спільноти"

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вікарій Львівської єпархії, голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Дрогобицький Філарет взяв участь у роботі Міжнародного форуму "Етика та милосердя лікарської спільноти", що проходив 29-30 вересня у місті Твєрь.

У день відкриття форуму єпископ Філарет зачитав звернення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира до учасників зібрання.

На відкритті з вітальними словами вуступили:, архієпископ Тверський і Кашинський Віктор, губернатор Твєрської області А.В. Шевельов, представник Президента РФ в Центральному федеральному окрузі О.М. Голиковий,  голова Спілки православних лікарів Росії ім. Святителя Луки (Войно-Ясенецького) та голова Синодального відділу з церковного благодійництва та соціального служіння РПЦ єпископ Смоленський і Вяземський Пантелеімон, котрий зачитав звернення Святійшого Патріарха Кирила та виступив із власною доповіддю.

Також на відкритті була проведена церемонія внесення імені священномученика Серафима (Чичагова), митрополита Ленінградського в "Золоту Книгу Санкт-Петербурга"

Далі робота форуму проходила по трьох тематичних засіданнях, а наступного дня робота продовжилась по трьох секціях.

Секцію "Біоетичні проблеми в педіатрії, акушерстві і гінекології" очолив єпископ Філарет.

Завершився форум Пленарним засіданням де були підведені підсумки.