У свято Воздвиження Хреста Господнього єпископ Дрогобицький Філарет співслужив Святішому Патріарху Кирилу в храмі святителя Мартина Сповідника

 

27 вересня, у свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в храмі святителя Мартина Сповідника в Олексіївській Новій Слободі в Москві.

Його Святості співслужили: митрополити Крутицький і Коломенський Ювеналій, Саранський і Мордовський Варсонофій,  архієпископи Уральський і Гур'євський Антоній,  Істринський Арсеній, Уфимський і Стерлітамацький Никон, Єгор'євський Марк, єпископи Солнєчногорський Сергій,  Дрогобицький Філарет, духовенство м. Москви.

За Літургією Предстоятель Руської Церкви очолив хіротонію архімандрита Миколая (Суботіна) в єпископа Бірського, вікарія Уфимської єпархії.

Після закінчення богослужіння Святіший Патріарх звернувся зі словом настанови на служіння до єпископа Миколая і вручив йому архієрейський жезл. За традицією новохіротонісаний єпископ дав прочанам перше архіпастирське благословення.

Предстоятель Руської Церкви та ієрархи й духовенство, що співслужили Його Святості, вклонилися Хресту Господньому.

 

 

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі