Різдво Пресвятої Богородиці

 

21 вересня,в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет відслужив Божественну літургію на площі перед храмом на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі.

Божественну літургію на площі перед храмом на честь Різдва Пресвятої Богородиці очолив ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили єпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней і Дрогобицький Філарет, а також гості та клірики академічного храму в священному сані.

Після читання Євангелія Преосвященніший єпископ Філарет звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому розкрив важливість сьогоднішнього свята.

За Літургією владика Філарет висвятив в сан пресвітера викладача КДС та голову парафіяльної ради храмового комплексу на честь прп.Сергія Радонезького у м.Києві диякон Ярослав Шовкеник.

Після закінчення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній звернувся зі словами вдячності до архієреїв і священнослужителів, а також підкреслив, що академічний храм є в першу чергу навчальним і в цьому полягає його особлива унікальність.

Напередодні ввечері, єпископ Дрогобицький Філарет співслужив архієпископу Бориспільському Антонію за Всенощною у цьому ж храмі.

Фото Дмитра Сидоренко


Дивитися альбом повністю >>>