Єпископ Дрогобицький Філарет взяв участь в архієрейській хіротонії архімандрита Іони (Черепанова) в єпископа Обухівського

10 вересня, у день вшанування Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх Печерах  почивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій,  архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи: Cєверодонецький і Старобільський Агапіт, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Дрогобицький Філарет.

За  богослужінням собор архієреїв висвятив  у  сан єпископа намісника Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря столиці та голову Синодального відділу  у справах молоді архімандрита Іону (Черепанова). Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви, який відбувся під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 26 серпня 2011 року, висвячений архієрей носитиме титул «Обухівський» (журнал №62).

Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до рукопокладеного єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого, владика Іона благословив вірян.

Напередодні ввечері, у залі засіданнь Священного Синоду УПЦ, що при предстоятельській резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення архімандрита Іони (Черепанова)  у єпископа Обухівського.

orthodox.org.ua / fotolitopys.in.ua