Благословення учням СЗОШ № 52

На передодні Дня знань  вчителі,  батьки та учні з трепетом у серцях приходять до храму Божого на молебень, щоб отримати благословення Боже на початок нового навчального року. Проте, особливою радістю для педагогів та дітей є прихід у шкільний  двір на святкову лінійку священика, щоб молитвою та благословенням відправити у добру путь винуватців торжества. Вже традиційно, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Августина, на це свято до СЗОШ №52 ім. Лобачевского у м. Львові приходить священик Назарій Швець.

У своєму вітальному слові отець Назарій привітав корпорацію вчителів, на чолі з директором школи Спіченко Галиною Тадеївною, батьків, учнів, а особливо тих діток, котрі вперше переступили поріг храму науки, з наступаючим навчальним роком. Побажав педагогам любові і терпіння до ввірених їм дітей. Учнів закликав навчитися любити Бога, ближнього, вчителів, а особливо батьків, які дали їм життя, виховують їх, присвячують все своє життя, щоб їхні діти були здоровими, щасливими, благополучними.

Сподіваємось, що рік який починається, з Божою допомогою, пройде у мирі, спокої,  взаєморозумінні, взаємоповазі між вчителями та учнями.