Свято Преображення Господнього

19 серпня православні християни відзначають одне із найбільших свят -  Преображення Господа нашого Іісуса Христа.

Цього сонячного дня насельниці Львівського жіночого Свято-Преображенського монастиря радо зустрічали архієпископа Львівського і Галицького Августина, який прибув в обитель, щоб очолити святкове богослужіння з нагоди престольного свята – Преображення Господнього.

Сонячним серпневим днем насельниці Львівського жіночого Свято-Преображенського монастиря радо зустрічали архієпископа Львівського і Галицького Августина, який прибув в обитель, щоб очолити святкове богослужіння з нагоди престольного свята – Преображення Господнього.

Запашними квітами і урочистим дзвоном Владику вітали настоятелька монастиря всечесна ігуменя Варвара (Щурат-Глуха), духівник обителі митрофорний протоієрей Зиновій Курило, сестри та численні гості, які прийшли, щоб разом помолитися за святковою Літургією у це велике свято.

На проповіді Владика Августин роз’яснив опис євангельської події на горі Фавор: «за словами святителя Григорія Палами, слава Преображення є славою восьмого дня творіння, а цей день не настане після історії людства, він триває вже сьогодні. Це світ Божественного Царства, якого ми не бачимо фізичними очами, до якого не можемо торкнутися руками, проте це – реальність і ми можемо торкнутися його нашими серцями. Через літургію ми стаємо співучасниками цього Царства, а значить і співучасниками Преображення.»

Після богослужіння Високопреосвященніший Владика благословив усіх присутніх, подарував іконочки та гостинці. А сестрам обителі з нагоди престольного свята вручив різьблену із дерева ікону Спасителя, яку виготовили засуджені одного із виправних закладів, духовною опікою яких займається тюремний відділ Львівської єпархії.

Прес-служба Львівської єпархії