Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у домовому храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця” в с. Торчиновичі

7 серпня, в Неділю 8-му по П’ятидесятниці, в день свята Успіння праведної Анни,  архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у домовому храмі на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця”, що в с. Торчиновичі Старо-Самбірського району.

Його Високопреосвященству співслужили  священнослужителі, що походять із західної України, і здійснюють пастирське служиння в  Україні та  Росії. Вже 11-й рік в цій домовій церкві звершується Божественна літургія, на якій, поза іншим  моляться за мир, любов і злагоду серед православних в Україні та подолання церковного розколу.

Владика Августин виголосив проповідь на тему євангельського читання, а після Богослужіння привітав усіх з воскресним днем і  на молитовну пам’ять благословив всіх образками Божої Матері “Спорительниця хлібів”  і св. великомученика і цілителя Пантелеімона, а  маленьким парафіянам подарував дитячі молитвослови та солодощі.

Прес-служба Львівської єпархії