Архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Cвято-Покровський храм у м.Турці

2 серпня, в день пам’яті пророка Ілії, з нагоди 20-ї річниці закладення каменю під будівництво храму, було звершено  Божественну літургію у Cвято-Покровському храмі у місті Турці, яку очолив архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Його Високопреосвященству  співслужили: настоятель храму, благочинний Турківського округу протоієрей Олексій Слобода,   духовенство Турківського благочиння: прот. Андрій Іванчик, прот. Ілля Уруський, прот. Іван Черчович, а також клірик Закарпатської єпархії прот. Володимир Кудрич та протодиякон Валерій Калінічук - регент архієрейського хору.

Серед великої кількості вірян були присутні Голова міської ради пан Юрій Касюхнич  із дружиною  Любов’ю Іванівною та співробітниками,а також заступник Голови Районної Державної Адміністрації пан Іван Січак.

Після читання Євангелія архієпископ Августин виголосив проповідь на тему свята.

Наприцінці  богослужіння був звершений хресний хід навколо храму, після чого владика звернувся до настоятеля храму зі словами подяки за усердні труди на ниві Христовій і відмітив його плідну працю в укріпленні православ’я на теренах Турківського району в такий нелегкий для церкви час, а також подякував парафіянам за сумлінні труди задля благоустрою храму. Архіпастир запропонував усім присутнім у храмі подати свої пом’яники для молитв на Святій горі Афон, яку він має відвідати цього місяця.   На пам’ять про свої відвідини архієрей роздав усім вірним святі іконки.

Настоятель парафії протоієрей Олексій Слобода щиро подякував його Високопреосвященству за батьківську опіку, підтримку та розуміння проблем, з якими стикається турківська православна громада.

Після завершення богослужіння був влаштований святковий прийом,  на якому був присутній також міський Голова с дружиною.

Прес-служба Львівської єпархії