В день пам'яті преподобного Антонія Печерського єпископ Дрогобицький Філарет відслужив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

 

23 липня, в день пам'яті преподобного Антонія Печерського в храмі Преподобних Антонія і Феодосія Печерських (Трапезний храм) Києво-Печерської Лаври було звершено  Божественну літургію, яку очолив намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.
Його Високопреосвященству співслужили, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней , Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Городницький Олександр, Яготинський Серафим, Рокитнянський Никодим, Васильківський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Дрогобицький Філарет, Броварський Феодосій викладачі та випускники КДАіС, братія обителі в священному сані.

За традицією в дні пам'яті преподобного Антонія Печерського, преподобного Феодосія Печерського, в день почитання Собору Отців Києво-Печерських, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці та інші Лаврські свята за Божественною літургією служать архієреї, які раніше були насельниками цієї святої обителі.

Після закінчення богослужіння намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел привітав Високопреосвященнішого Антонія, архієпископа Бориспільського, ректора Київської духовної академії і семінарії з днем Тезоіменитства. У дарунок від братії Києво-Печерської Лаври Владика Павел підніс архієпископу Антонію просфору з ликами преподобних отців Києво-Печерських. У свою чергу владика ректор подякував наміснику за іскрінні та теплі слова привітання.

Після поздоровлення був звершених Хресний хід до Ближніх печер, де відслужили молебень.

Фото сайтів КДАіС і Києво-Печерської Лаври