Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію і заупокійну літію у Свято-Георгіївському храмі у м.Львові

18 липня, в день пам'яті преподобного Сергія, ігумена Радонезького, засновника Троїце-Сергієвої Лаври, архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові.

Його Високопреосвященству співслужило храмове духовенство

На цю  дату припав 9-й день з дня загибелі пасажирів корабля «Булгарія», який затонув 10 липня 2011 на р. Волзі поблизу міста Болгар (Татарстан, Росія).

У цей день Генеральний Консул Росії у м. Львові Астахов Олег Юрійович у супроводі аташе Манько Сергія Сергійовича відвідали Свято-Георгіївський храм у м. Львові, де було звершене поминальне богослужіння.

Після Літургії Владика Августин відслужив заупокійну літію, де пом'янув «новопреставлених братів і сестер наших, в подорожі по водах смерть прийнявши». В архіпастирському слові владика Августин висловив щирі співчуття Генеральному Консулу від себе особисто і від всієї Львівської єпархії у зв'язку з трагедією на Волзі.

Потім архієпископ Августин привітав всіх іменинників з Днем Ангела, в тому числі ієрея Сергія Резнікова, полковника медичної служби, начальника відділення гастроенторологіі Львівського обласного військового госпіталю та аташе Генерального Консульства Росії у м. Львові Манько Сергія Сергійовича.

Прес-служба Львівської єпархії