Вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет помолився на Святому джерелі Пречистої Діви Марії

16 липня, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет відвідав  джерело Пречистої Діви Марії, що у с. Заглина, Жовківського району, Львівської області.

Тут єпископ Філарет помолився та скоштував цілющої, святої джерельної води. Також владика ознайомився з історією святині та місцевістю, куди прямують сотні прочан щодня.

Довідка

Заглина – одне із тих місць на Землі, де з'явилася Пресвята Богородиця.

Цей край славився своєю святістю ще у ХV – ХVІ ст., коли Пресвята Богородиця являлася в Заглині і дорослим, і дітям. Дівчинці-пастушку, яка носила ім’я – Марія, Мати Божа відкрила цілюще джерело. Воно отримало назву Святе джерело Пречистої Діви Марії (в народі його називають «Маруся») а також право відпустового празнику на свято Положення дорогоцінного пояса Пресвятої Богородиці – 13 вересня.

З того часу люди виліковують тут різні, і навіть, найважчі недуги. У період Великої Вітчизняної війни солдати лікували тут вогнепальні рани; партизани використовували джерело як зв’язкову і передавали тут таємні повідомлення.

У часи радянського атеїзму історія джерела набула скандального характеру, влада постійно намагалася його знищити. Найрізноманітнішими способами, силою ревної віри місцеві жителі десятиліттями відчайдушно обороняли джерело, і зберегли до сьогоднішнього дня.