Відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви

 

8 липня в Трапезній палаті храму преподобних Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся Ювілейний Собор Української Православної Церкви.

Розпочалася робота з молебню, після чого Блаженніший Владика звернувся з вітальним словом до учасників Собору.

Від Львівської єпархії у Соборі взяли участь: правлячий архієрей єпархії архієпископ Львівський і Галицький Августин, вікарій єпархї єпископ Дрогобицький Філарет, від священства – протоієрей Богдан Хилинський, від чернецтва –  архімандрит Севастіан (Деркач), від мирян – голова військового братства на честь великомученика Димитрія Солунського Кузнєцов Олексій Іванович.

Далі робота продовжилася за порядком денним, а Блаженніший Митрополит Володимир виступив із доповіддю.

Після цього керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, від імені учаників Собору, подякував Блаженнішому Митрополитові Володимиру за понесені труди по управлінню Української Православної Церкви.

На завершення Собору Блаженніший Митророполит Володимир ще раз звернувся до присутніх і закликав їх завжди перебувати в любові та взаємопорозумінні.

Під час роботи Ювілейного Собору Української Православної Церкви до президії зателефонували з Адміністрації Президента та повідомили, що згідно з рішенням Президента, Блаженнішого Митрополита Володимира удостоєно звання «Герой України».

Також Високопреосвященніший архієпископ Августин, Преосвященніший єпископ Філарет і протоієрей Богдан Хилинський прийняли участь в обговоренні під час дискусії щодо рішень Ухвали Собору Українскої Православної Церкви.

Ухвала Собору Української Православної Церкви від 8 липня 2011 року>>>

детальніше на orthodox.org.ua