У день Святого Духа архієпископ Августин очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі в с.Шпиколоси

У день Святого Духа архієпископ Львівський і Галицький Августин традиційно відвідує с. Шпиколоси Сокальського благочинія. Цього року Владика також у супроводі духовенства Львівської єпархії вирушив помолитися у Свято-Троїцький храм, де його з нетерпінням очікували настоятель – протоієрей Миколай Хацко і чисельні вірні.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря архімандрит Севастіан (Деркач), протоієрей Євгеній Щирба, протоієрей Ярослав Лотиш, священик Ігор Деркач та клірики Волинської єпархії, які прибули помолитися і привітати настоятеля та парафіян з престольним святом.

У пастирському слові, з яким архієпископ Августин звернувся до присутніх після читання Євангелія, Владика наголосив на значенні свята П’ятидесятниці, розповів про дію благодаті Духа Святого, що відбувається у Церкві Христовій.

Після Літургії був відслужений водосвятний молебень і звершений хресний хід. Після богослужіння владика Августин довго спілкувався з парафіянами, відповідав на їх запитання. Потім відбувся урочистий прийом.

Прес-служба Львівської єпархії