У день Святої Трійці архієпископ Августин звершив богослужіння у Свято-Троїцькому храмі у м.Львові

День Святої Трійці – особливе свято для львів’ян, адже тимчасовий кафедральний собор Львівської єпархії стоїть на місці, де колись стояла церква-капличка, освячена на честь Святої Тройці. А цього року Свято-Троїцька парафія відзначає 7 років від того часу, коли на місці колишнього цеху заводу «Кінескоп» було відновлено богослужіння.

11 червня, напередодні свята Пресвятої Трійці архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив всеношну з літією у Свято-Троїцькому храмі у співслужінні парафіяльного духовенства.

12 червня, в день свята Владика  очолив богослужіння на другому поверсі Свято-Троїцького храму, де був встановлений переносний престол. За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили: намісник Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря архімандрит Севастіан Деркач, настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Володимир Шарабура, протодиякон Олександр Іванченко. У  своєму архіпастирському слові владика Августин зауважив, що це святкове богослужіння було глибоко символічним, бо саме на сьому річницю воно започаткувало будівництво верхнього храму.

Після Божественної літургії було відслужена вечірня з колінопреклонними молитвами, а також відбувся хресний хід навколо храму.

Після богослужіння настоятель подякував владиці Августину за молитви і запросив усіх присутніх на урочистий прийом.

Прес-служба Львівської єпархії