Свято Вознесіння Господнього

2 червня, у свято Вознесіння Господнього, архієпископ Августин відвідав Львівський Свято-Преображенський жіночий монастир. Біля обителі Владику зустрічали з двоном, квітами і хлібом-сіллю сестри обителі на чолі з настоятелькою – всечесною ігуменею Варварою. Пелюстки квітів під ноги Високопреосвященнішому Владиці сипали дівчатка, маленькі парафіянки обителі. Хліб, яким зустрічали високого гостя, сестри самостійно печуть в монастирській пекарні.

Архієпископ Августин звершив святкову Божественну літургію у співслужінні з духівником обителі митрофорним протоієреєм Зиновієм Курилом. Владика виголосив проповідь на тему свята. Як стверджують учасники богослужіння, служба  була особливою: тихою, благоговійною і одночасно урочистою, –  справді святковою і благодатною. Помолитися у Господський празник в монастир прийшло крім постійних відвідувачів, багато шанувальників чернечого благочестя, більша частина вірних причастилась. На службі були  діти різного віку, найменший – піврічний хлопчик.

Після Літургії архієпископ Августин привітав благочинну монастиря монахиню Гавриїлу з ювілеєм: 60-річчям з Дня народження і вручив їй нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира – орден Почаївської ікони Божої Матері і подарував святу Біблію. Цього ж дня був День народження наймолодшої з насельниць монастиря – послушниці Тетяни. Вона також почула привітання від Владики. 5 червня Свята Церква відзначає день пам’яті преподобної Єфросинії Полоцької, тому архієпископ Августин привітав також монахиню Єфросинію з майбутнім Днем тезоіменитства і також вручив їй у подарунок Біблію. А 6 червня ще одна насельниця Свято-Преображенського монастиря  монахиня Іоаннікія відзначає свій ювілей – 55-ліття з Дня народження, владика Августин привітав і її та вручив Грамоту Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і Біблію.

Всечесна ігуменя Варвара подякувала архієпископу Августину за молитви, привітання і подарунки і запевнила Владику, що сестри завжди чекають його у своїй скромній обителі для спільної молитви.


Прес-служба Львівської єпархії