У Львові святкували 100-річчя Харцерства, першої скаутської організації на Західній Україні

21-22 травня Львів вітав українських і польських скаутів під час масштабного святкування ювілею: рівно сто років тому саме тут  було створено перші харцерські (скаутські) гуртки, що в подальшому дало поштовх до розповсюдження скаутингу на Львівщині та за її межами.

У святкуванні взяли участь понад 800 скаутів: харцери зі всіх регіонів Польщі та представники «Пласту», Національної Організації Скаутів України, Федерації Скаутів «Галицька Русь» та Організації Українських Скаутів.

На запрошення архієпископа Мечислава Мокшицького, митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви делегація Застави «Львів» Федерації Скаутів «Галицька Русь» на чолі з начальником Застави Д. Бондарем відвідала недільне богослужіння у Львівському Катедральному соборі Успення Пречистої Матері Божої. Зважаючи на те, що членами ФСГР є представники різних конфесій, цього разу саме католицькі члени організації мали унікальну можливість спільно молитись зі своїми польськими друзями. Опісля спільною ходою центром міста учасники святкування урочисто несучи хоругви своїх організацій прибули на площу перед Оперним театром, де  відбулась урочиста частина заходу, варто відмітити, що галицькі скаути несли хоругву, яку свого часу освятив архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Скаутів привітали Президент Союзу Польських Харцерів Адам Массалський та Голова Крайової Пластової Ради  пл.сен. Ігор Фіглюс, член Євразійського Скаутського Комітету Всесвітньої Організації Скаутського Руху Андрій Чесноков, заступник міського голови Львова Василь Косів та Консул Польщі в Україні Марцін Женєвіч.