На четвертій седмиці Великого посту єпископ Філарет молився на Святій Горі Афон

24 березня, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав монастир Сімонапетра, де вклонився перед десницею св.рівноапостольної Марії Магдалини.

25 березня, архіпастир відвідав монастирь Ватопед на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці, де вклонився перед великими святинями Животворящим Хрестом Господнім, Чесним поясом Пресвятої Богородиці та чудотворними іконами Божої Матері "Пантанаса-цілительниця", "Відрада та втіха", "Велика Вівтарниця", та іншими святинями. В обителі Владика звершив вечірню, утреню та Божественну літургію.

Також, в цей день, єпископ Філарет відвідав келію на честь свт.Миколая Чудотворця "Буразері" сербського монастиря Хіландар. Вечірнє богослужіння Владика звершив у монастирі Ксенофонт, в якому помолився перед іконою Пресвятої Богородиці "Одигітрія" та десницею вмч.Георгія Побідоносця, після чого мав зустріч з ігуменом обителі Герондою Олексієм.

26 березня, у Неділю 4-у Великого посту, єпископ Філарет звершив утреню та Літургію у співслужінні вікарія Київської Митрополії єпископа Ірпінського Климента у монастирі св. великомученика Пантелеімона, де вклонився перед главою св.вмч. Пантелеімона, мощами прп. Силуана Афонсткого та ап. Луки, стопою ап. Андрія Пераозванного. Після богослужіння відбулось спілкування з ігуменом обителі Герондою Єфремом і духівником старцем Макарієм. В цей же день, архіпастир відвідав монастир Дохіар на честь архангела Міхаїла, де вклонився одноіменній чудотворній іконі.

Під час паломництва Преосвященніший владика звершував молитву за Україну, Галицький край і український народ.