Співчуття єпископа Філарета родинам загиблих гірників

Сьогодні, 2 березня, на Львівщині сталася велика трагедія - на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля", що в селі Глухові на Сокальщині стався вибух, в наслідок чого загинуло 8 шахтарів, близько десяти отримали важкі опіки та травми.

Ця велика скорбота прийшла до нас у часі першого тижня Великого посту. Диявол всіма можливими методами бажає нас відволікти від молитви та покаяння – посіяти зневіру та відчай. Дійсно, на мирній території гинуть наші брати і цю трагедію важко прийняти та змиритися з  тим, що дедалі частіше гірники, виконуючи свою важку роботу, стоять перед ризиком більше не повернутися на поверхню. Їхній подвиг заслуговує високої поваги та вдячності.

Звертаючись до родин загиблих, хочеться висловити щирі слова співчуття та попросити лише одного – не впадати у відчай! Нехай Милостивий Господь втішить ваше горе, а душам спочилих ваших рідних подасть вічну радість від перебування в оселях Царства Небесного.

Усім, хто постраждав у наслідок вибуху та перебуває зараз на лікуванні зичу якнайшвидшого одужання та прошу у Господа зцілення усіх ваших ран.

Перебуваючи сьогодні з архіпастирським візитом у Червонограді, де застала мене ця страшна звістка, одразу звершив молитву за спочинок душ загиблих, і благословляю піднести заупокійні молитви на усіх парафіях Львівської єпархії.

Царство Небесне спочилим гірникам, а постраждалим доброго здоров’я!

+Філарет
Єпископ Львівський і Галицький