Єпископ Філарет звершив паломництво по Святим місцям Риму

З 10 по 12 лютого 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив паломництво по Святих місцях Риму (Італія).

У ці дні Владика вклонився і звершив молитву за Україну і народ: перед мощами св. рівноапостольного Кирила і вклонився в місці його поховання в храмі святителя Климента Римського; перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці "Спасительниця світу" в базиліці Пресвятої Богородиці; перед часткою Животворящого Хреста Господнього, титлою - частиною хреста Господнього з написом "Ісус Назарянин, Цар Юдейський"; перед частиною глави Іоанна Хрестителя, мощами святителя Сильвестра Римського і великомучениці ЄКатерини.

11 лютого в суботу, напередодні недільного дня, архіпастир відслужив молебень перед мощами апостола Петра в базиліці святого Петра.

12 лютого, в неділю про блудного сина, день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоуста, в храмі святої великомучениці Єкатерини в Римі була відслужена Божественна літургія.

Богослужіння очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет, якому співслужили ключар храму ієромонах Амвросій, ієромонах Афанасій і ієромонах Кирил.

Після заамвонної молитви архіпастир, духовенство та миряни здійснили славлення перед іконою Трьох Святителів. Потім ключар храму привітав Владику від імені настоятеля єпископа Богородського Антонія і від імені всієї Римської парафії. У слові-відповіді єпископ Філарет закликав усіх віруючих на прикладі притчі про блудного сина до повернення в дім Небесного Отця через мир і братську любов, які являються по відношенню до ближніх.

Спілкування з Владикою продовжилося за спільною трапезою, після якої архіпастир провів бесіду з парафіянами і відповів на їхні запитання.

Приділ в базиліці Св. Климента присвячений пам'яті свв. рівноапостольних братів Кирила і Мефодія, де зберігаються мощі Св.Кирила

Титло і частка Животворящого Хреста Господнього в базиліці Святого Хреста

Базиліка святого апостола Петра, де зберігаються його мощі

Божественна літургія в храмі св.вмч.Єкатерини в Римі