Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у семінарі на тему актуалізації роботи з родинами на парафіях

24 січня 2017 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї провів перший у цьому році виїзний регіональний семінар з питань роботи з родинами на парафіях у Харківській духовній семінарії.

Традиційно робота заходу розпочалась зі спільної молитви учасників. Очолив захід голова відділу у справах сім’ї архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон. У своєму вітальному  слові він нагадав слова Предстоятеля УПЦ, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, стосовно актуальності ефективної роботи з сім’ями на всіх парафіях Української Православної Церкви.

Після нього з доповідями виступили заступник голови Місії ієрей Іоанн Ружицький, керівник відділу у справах сім’ї Харківської єпархії протоієрей Сергій Белянов, керівник сімейного відділу Львівської єпархії ієрей Михаїл Коник та співробітник Синодального відділу у справах молоді ігумен Валеріан (Головченко).

Священик Михаїл Коник презентував "Методичні рекомендації для священників щодо проведення передшлюбних бесід на парафіях УПЦ".

У ході семінару було порушено та обговорено питання ефективної роботи з парафіянами та їх родинами, здійснено короткий огляд нових проектів сімейного відділу, обговорено питання роботи з сім’ями у рамках сільської парафії та духовної реабілітації воїнів АТО та їх сімей.

Після проведення семінарів у Харкові та Ізюмі робоча група звершила паломництво до Свято-Успенської Святогірської Лаври.