Єпископ Філарет співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Літургією в Анастасівському монастирі на Київщині

25 січня 2017 року, у день пам’яті святої мучениці Татіани, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі в честь цієї святої Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київщини.

Його Блаженству співслужив сонм архіпастирів, у тому числі єпископ Львівський і Галицький Філарет та численне духовенство Київської єпархії.

На території монастиря розташований храм, освячений на честь святої мучениці Татіани, а також встановлений пам’ятник цієї святої.

По закінченні Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом та ктитора монастиря, яка має звання Героя України, Тетяну Володимирівну Засуху, з днем тезоіменитства.

Насамкінець Предстоятель привітав усіх Тетян. «Нехай молитвами святої мучениці Татіани Господь береже усіх вас», — сказав він.

Після богослужіння Блаженніший владика звершив літію по спочилому Предстоятелю та освятив пам’ятник Блаженнішому Митрополиту Володимиру, який був встановлений в монастирі стараннями родини Засух.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ