Голова єпархіального відділу у справах відвідав Львівський обласний соціальний центр матері та дитини

6 січня 2017 року, в надвечір’я Різдва Христового, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав Львівський обласний соціальний центр матері та дитини.

Для матерів з дітьми від парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник отець Михаїл передав до вечері вареники, голубці, грибну поливу інші страви, які традиційно приготовляють українські господині на Святвечір. А від парафіян і настоятеля храму на честь благ. кн. Олександра Невського м. Верезе (Італія) передано продукти харчування, миючи засоби та солодощі.

Ця поїздка розпочинає Рік наставництва, який нещодавно проголошено у Львівській єпархії. Як зауважив отець Михаїл: « Сьогодні ми відкриває новий проект для нашої єпархії, який носить назву «Одна спільнота – одна сім’я». Цей проект передбачає всебічну допомогу однієї парафії одній сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах і, в якій виховуються діти. Соціальний центр матері та дитини є особливим місцем, де матері не зважаючи на життєві трудності, не абортують, а народжують дітей. А це сьогодні є актуальним опікунством нашої Церкви.»

Священик також привітав працівників та поселенців центру з Різдвом Христовим та Новим роком, побажавши їм відчути справжню радість у народженні Богодитини.