У Львові пройшли Єпархіальні збори духовенства

 

5 січня 2017 року, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, під керівництвом єпископа Львівського і Галицького Філарета пройшли Єпархіальні збори духовенства.

Розпочалось засідання молебнем за єпархію та мир в Україні, який звершили духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук та діловод єпархії протодиякон Євгеній Голуб. Під час роботи зібрання, єпископ Філарет виголосив доповідь, в якій акцентував увагу на недосконалій місіонерській та молодіжній роботі на парафіях, розповів про своє перебування на Святій горі Афон та про нові ініціативи єпархіальних відділів. Зокрема рішенням зборів були призначені нові голови єпархіальних відділів: відділ зі взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями очолив капелан Львівської частини Національної Гвардії священик Димитрій Бадира, а відділ місіонерства, релігійної освіти та катехізації - протоієрей Діонісій Буренко. Також був обраний новий склад Єпархіальної ради у складі: протоієрей Олександр Іванченко, протоієрей Роман Коломийчук, ігумен Маркіан (Каюмов), протоієрей Степан Петрущак, протоієрей Григорій Фарат, протоієрей Георгій Якубівський та священик Михаїл Коник.

З доповіддю щодо внесення змін до статутів парафій, які вимагає новий Податковий кодекс виступив секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко. З доповіддю на тему: "Наставництво як вид служіння у Львівській єпархії" виступив голова відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник. Наслідком ініціативи відділу та з благословення Керуючого єпархією 2017 рік у Львівській єпархії під час роботи зборів оголошено Роком наставництва.

Також відбувся розгляд парафіяльного життя та конфліктних ситуацій, що наявні в єпархії. Насамкінець від імені духовенства та вірних єпархії протоієрей Олександр Іванченко привітав єпископа Філарета з 6-ю річницею архієрейської хіротонії.