Клірики єпархії звершили Богослужіння у столичному монастирі

28 грудня, в день другої річниці смерті настоятельки Львівського Преображенського монастиря схиігумені Вероніки (Щурат-Глухої), клірики єпархії звершили Божественну Літургію та панахиду у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі (Феофанії) міста Києва, де похоронено матінку Вероніку.

Богослужіння звершили духовенство столичної обителі, благочинний у справах монастирів єпархії ігумен Маркіан (Каюмов), секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко, протоієрей Роман Стеценко та протодиякон Євгеній Голуб. Під час Літургії у храмі також молилися настоятельки двох монастирів: ігуменя Єлисавета, ігуменя Гавриїла (Далецька) та паломники зі Львова.

Насамкінець на могилі схиігумені Вероніки всі разом звершили заупокійну літію. Також цього дня священики вклонилися святиням Києво-Печерськоі Лаври та звершили заупокійні молитви на могилах Блаженнішого Митрополита Володимира та архімандрита Лонгіна (Чернухи).

Далі делегація єпархії відвідала столичний Байковий цвинтар, де помолилися на могилі ктитора Свято-Георгіївського храму, Голови Центральної Ради УНР, видатного українського історика та політика Михайла Грушевського.

На закінчення дня, священики відвідали Музей Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), що на столичних Теремках, де клірик Преображенського собору протоієрей Андрій Дудченко провів екскурсію та ознайомив з особистими речами Блаженнішого Владики.