Клірики єпархії відвідали Бориславську санаторну школу-інтернат

26 грудня 2016 року, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із кліриком храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці м. Борислав прот. Діонісієм Буренко та дияконом Тарасієм Андрусевич відвідали Бориславську санаторну школу-інтернат І-ІІІ ст.

У школі відбувся концерт учнів з нагоди Різдвяних свят. Священик Михаїл привітав вчителів та учнів навчального закладу із Різдвом Христовим та Новим роком. У вітальному слові зазначивши, що Різдво Христове для нашого народу завжди було особливим родинним святом. Вся родина з’їжджається до батьків. У цьому проявляється наша любов до батьків, до тепла і затишку рідної оселі. Отець побажав, щоб усі близькі і далекі рідні об’єдналися у молитві до Богодитятка, і коли ми будемо єдині, Господь подарує нам мир і спокій в наших домівках і рідній землі.

Голова сімейного відділу в подарунок для школи-інтернату передав мікроскоп, телескоп та гру «Урок хімії», а для дітей мандаринки і солодощі, які подаровані настоятелем та парафіянами храму на честь благ. кн. Олександра Невського м. Верезе (Італія).

Опісля, священики мали зустріч з директором школи. Під час бесіди були обговорені шляхи співпраці Церкви і школи-інтернату.