Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у Саміті з наставництва для дітей-сиріт "Будь зі мною"

 

22 листопада 2016 року в Києві у виставковому центрі "Нивки-Холл" відбувся Саміт з наставництва для дітей-сиріт "Будь зі мною".

З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, Участь у Саміті взяв голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник.

Наставник - це людина, яка хоче і може присвячувати дитині з інтернату свій час, знання, сили, стає для неї важливою та близькою людиною. Основна мета Наставника – допомогти підлітку знайти своє місце в суспільстві, розвивати свій потенціал і навчитись застосовувати сильні сторони свого характеру.

В Україні цей рух започаткований з 2009 року.

Головна мета Саміту –  впровадження методології наставництва по всій країні, щоб знайти наставників для всіх 104 000 дітей в українських інтернатах, адже до сьогодні ця програма працювала лише в Києві та Київській області.

Досвідчені дитячі психологи та педагоги, спеціалісти соціальних центрів допомоги, співробітники державних дитячих закладів розробили дієву методологію відбору та підготовки наставників. А з осені 2016 року наставництво закріплене на законодавчому рівні, а наставник отримав офіційний статус.