День пам’яті святої Великомучениці Параскеви, іменуємої П’ятниця

10 листопада 2016 року, в день пам’яті святої великомучениці Параскеви, іменуємої П’ятниця, престольне свято відсвяткувала парафія св. вмч. Параскеви, що у селі Стоянові, Радехівського району Львівської області. В цей день святкову Божественну Літургію очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Стрийського округу, протоієрей Віктор Путятицький; благочинний Радехівського округу, протоієрей Василій Якимович; благочинний Яворівського округу, протоієрей Ігор Щирба; настоятель храму, протоієрей Богдан Білас; секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Іванченко; ключар кафедрального храму міста Львова, протоієрей Назарій Швець.

Після богослужіння духовенством та мирянами був звершений хресний хід з молитовним вшануванням великомучениці Параскеви. Наприкінці владика звернувся з архіпастирською промовою до настоятеля і прихожан, та поздоровив їх із храмовим святом.

За плідну працю на благо Львівської єпархії та з нагоди 20-ти річчя служіння у священному сані, настоятель храму святої Великомучениці Параскеви протоієрей Богдан Білас був нагороджений архієрейською грамотою. Відзнаки з рук архіпастиря також отримали регент хору та парафіяни.