Представники Львівської єпархії УПЦ взяли участь у прийомі з нагоди державного свята Чеської Республіки

 

25 жовтня відбувся святковий прийом, організований чеським Генеральним консульством у Львові з нагоди державного свята Чеської Республіки – Дня заснування незалежної держави Чехословаччини. У заході взяли участь більше 200 представників місцевих органів влади з усіх регіонів в межах округу Генерального консульства та з організацій чеських співвітчизників, також багато представників культурної, наукової та академічної громадськості, а також місцевого дипломатичного корпусу.

З благословення Керуючого Львівською єпархією Української Православної Церкви, Преосвященнішого єпископа Львівського і Галицького Філарета, на запрошення Генерального консула пана Павла Пешека, у прийомі взяли участь секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко та завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління протодиякон Євгеній Голуб.

Від імені Преосвященнішого єпископа Львівського і Галицького Філарета, отець Олександр привітав пана Генерального консула та членів дипломатичного корпусу зі святом тапризначенням на посаду Генерального консула Чеської Республіки у Львові і побажав міцності сил в їх служінні на нашій українській землі.