У Львові пройшов Молодіжний форум

 

22 жовтня 2016 року, у Львові пройшов Молодіжний форум, який зібрав близько ста молодих учасників з парафій Львівської єпархії, а також представників Волинської, Івано-Франківської та Вінницької єпархій УПЦ.

Розпочав роботу форуму Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет, який виступив з доповіддю про актуальність активної участі молоді у житті православних парафій та й Церкви загалом. Після свого слова Владика відповів на численні запитання молоді та розповів як сучасній молодій людині віднайти і впевнено зайняти своє місце в суспільстві.

Роботу форуму продовжив протоієрей Назарій Швець, голова єпархіального відділу у справах молоді, який презентував роботу відділу та львівської православної молодіжки.

З надзвичайним інтересом прийняла публіка виступи гостей: заступника голови Синодального відділу УПЦ у справах молоді, постійного ведучого Київської Іонинської молодіжки, радіо- та телеведучого архімандрита Іоасафа (Перетятько) та протоієрея Олександра Чорнея, настоятеля храму свт.Інокентія Херсонського міста Херсона.

Своїм досвідом роботи також з учасниками поділилися ієромонах Ілля (Вишневський) голова відділу у справах молоді Волинської єпархії разом зі своєю молодіжкою.

Обмежений у часі формат зустрічі не дозволив вмістити виступи інших запрошених доповідачів, через що було прийнято рішення проводити з'їзди такого формату частіше.

Насамкінець, модератор форуму ігумен Маркіан (Каюмов) підбив підсумки роботи форуму, зазначив головні цілі, які прозвучали у виступах та спрогнозував майбутню спільну роботу молоді єпархії.