День пам'яті преподобного Сергія Радонезького

8 жовтня, в день преставлення преподобного Сергія Радонезького, парафія на честь преподобного Сергія Радонезького Солом'янського благочиння міста Києва відзначила престольне свято. Божественну літургію в нижньому храмі на честь блгв.кн.Александра Невського головного соборного храму парафії очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Львівський і Галицький Філарет, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом'янського благочиння і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак та духовенство Київської єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом. На сугубій ектенії було виголошено молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії було звершено молебень перед шанованим образом преподобного Сергія Радонезького.

Митрополит Антоній передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та поздоровив настоятеля і парафіян з престольним святом.

Напередодні свята ввечері, у цьому ж храмі, святкове всенічне бдіння очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет у співслужінні духовенства храма.

Божественна літургія

Всенічне бдіння