Учні недільної школи Свято-Георгіївського кафедрального храму м. Львова відвідали Володимир-Волинську єпархію

1 жовтня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета відбулась паломницька поїздка недільної школи Свято-Георгіївського кафедрального храму м. Львова до Володимир-Волинської єпархії.

Юних паломників супроводжували викладачі  школи протодиякон Євгеній Голуб та Лариса Федорівна Аракелян.

Спочатку паломники відвідали один з найдревніших монастирів - Свято-Успенську Святогорську Зимненську обитель. Монастир знаходиться на горі неподаліквід міста Володимир-Волинський. Насамперед всі приклалися до Чудотворної Зимненської ікони Божої  Матері та багатьох інших святинь, відвідали всі храми та древні печери і ознайомились з тисячолітньою історією монастиря. Після чого насельниці почастували дітей та батьків смачною монастирською трапезою. Попрощавшись зі святою обителлю паломники вирушили до міста Володимир, де побували у Свято-Успенському Кафедральному соборі. Головні святині собору це Братська ікона Божої Матері, старовинний Хрест-Голгофа XIVст. та частка мощей священномученика Фаддея єпископа Володимир-Волинського.

Паломництво продовжилось у Свято-Успенському Низкиницькому чоловічому монастирі. На території монастиря знаходиться два храми – Головний Свято-Успенський з усипальницею фундатора монастиря Адама Кисіля та домовий святого великомученика Георгія Побідоносця в якому звершуються полуношниця та братський молебен. Втамувавши спрагу біля монастирської криниці та послухавши передзвін паломники вирушили додому.

Побувавши біля Святинь  Волині викладачі, батьки та діти помолились за мир і спокій в Україні, поросили благословення і покрова Матінки Божої на навчальний рік та отримали багато приємних вражень від поїздки.