Ікона як місія

 

У Львівському Музеї Етнографії і народних промислів розміщена виставка іконопису і православного пейзажу нашої землячки, львів’янки Ксенії Хоркавої-Кузьміної, яка зараз працює і живе у м. Москві, Росія.

Про себе художниця розповіла таке:
«Я народилась і виросла тут, у Львові. Закінчила училище декоративно-прикладного мистецтва імені Івана Труша.  Потім переїхала у м. Москву, де вчилась іконопису. Останні сім років мій труд іконописця потрібен у столиці Казахстану – м. Астані, де побудовані нові православні храми. Проте, рідне місто я завжди любила і пам’ятала, і, впевнена, що обов’язково сюди повернусь. А тепер я приїхала з невеликою виставкою своїх творчих робіт і семи ікон.  Своєрідний пейзаж побудовані на орнаменті, близький до кольорової графіки, хоча техніка – олійна фарба.

За благословенням мого духівника я запрошую на цю виставку також парафіян інших традиційних Церков. Вважаю таку позицію правильною, тому що ікона  містить у собі надзвичайну місіонерську наповненість, вона є наочним свідченням про Христа.»

З виставкою можна ознайомитись у фойє музею (вхід безкоштовний) до 29 травня 2011 року включно з 11:00 до 17:00 крім понеділка.

Прес-служба Львівської єпархії