Відійшов до Господа ігумен Свято-Пантелеімонівського Афонського монастиря схіархімандрит Ієремія (Альохін)

 

4 серпня 2016 року близько 14:00 за Київським часом, проживши 100 років земного життя, відійшов до Господа ігумен Афонського Свято-Пантелеімонівського монастиря схіархімандрит Ієремія (Альохін).

Старець спочив під час звершення свого звичайного послуху, який виконував усе своє життя, турбуючись про братію.

У зв’язку з кончиною схіархімандрита Ієреміі, єпископ Львівський і Галицький Філарет висловлює співчуття братії Свято-Пантелеімонівської обителі.

Також Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив в усіх єпархіях Української Православної Церкви піднести молитви за упокій душі новопреставленого ігумена – схиархімандрита Ієремії.

Нагадаємо, 22 жовтня минулого року архімандриту Ієремії виповнилося 100 років. З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія ювіляр був нагороджений орденом УПЦ преподобних Антонія і Феодосія Печерських І ступеня. 23 липня цього року, Українська Православна Церква разом з братією Свтої Гори Афон відзначила 1000-річчя перебування давньоруського чернецтва на Афоні. Під час цих урочистостей був освячений храм на честь преподобного Антонія Києво-Печерського, а Блаженніший Митрополит Онуфрій та всі члени делегації УПЦ з рук старця-ігумена отримали ордени Святого великомученика Пантелеімона.

Хресний шлях старця Ієремії Афонського завдовжки в століття>>>

Прес-служба Львівської єпархії/ Офіційний сайт УПЦ