Голова єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи Оксана Костенко відвідала дільницю соціальної реабілітації Миколаївської виправної колонії №50

14 липня Голова єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи Оксана Костенко відвідала дільницю соціальної реабілітації Миколаївської виправної колонії №50, яка знаходиться в селі Заклад Миколаївського району.

У МВК №50 відбувають покарання переважно молоді хлопці, які вчинили злочин вперше. Значна частина засуджених прибула в установу з виховних колоній для неповнолітніх злочинців, тож формування особистості відбувалось за колючим дротом.  Начальник дільниці капітан внутрішньої служби Кузьменко Р.Л. розповів, що дільниця соціальної реабілітації створена для більш плавного переходу колишніх злочинців до життя на волі. Хлопці мають більш вільний режим тримання, самі готують собі їжу, проживаючи на території ДСР можуть влаштовуватись на роботу на волі, вони вже мають готівкові гроші і купують в сільському магазині потрібні речі.

Заступник начальника установи з психологічної та соціально-виховної роботи полковник внутрішньої служби Чавкін В.С. допоміг О.Костенко привезти в колонію гуманітарну допомогу у вигляді вживаного одягу, який зібрали для засуджених парафіяни Свято-Георгіївського храму м.Львова та килимові доріжки для житлового сектору.