У Свято-Георгіївському кафедральному храмі звершили нічну Божественну літургію ієрархи Сходу і Заходу України

 

У ніч на 2 липня, за традицією у першу суботу місяця, у Свято-Георгіівському кафедральному храмі міста Львова була звершена Божественна літургія з особливими проханнями за мир в Україні та її Святу Церкву.

Богослужіння очолили архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та єпископ Львівський і Галицький Філарет. Преосвященним владикам співслужили клірики єпархії.

Наприкінці Богослужіння єпископ Філарет подякував архієпископу Пантелеімону за спільну молитву про такий жаданий мир в наш складний час, та запевнив, що галичани щодня підносять свої молитви про жителів Донбасу. Також він відзначив, що лише Церква сьогодні об'єднує усі куточки нашої Держави.

У свою чергу гість Львівської єпархії владика Пантелеімон подякував за молитовну єдність та наголосив, що "сьогоднішня молитва є особливою, оскільки перед одним Престолом Божим молилися разом Схід і Захід нашої Батьківщини". Від імені своєї Луганської пастви архієпископ запевнив, що усі жителі регіону прагнуть лише до миру і порозуміння.

Насамкінець всім вірним були винесенні для поклоніння святині з архієрейськоі захристії: Часточка Животворчого Хреста Господнього, мощі апостолів Петра і Павла та багатьох інших угодників Божих.