Архієпископ Августин взяв участь у відкритті конференції «Праведники – рятівники життя: історичний досвід та моральні уроки»

Всеукраїнський центр вивчення Голокосту «Ткума» («Відродження») та БФ «Хесед Ар’є» проводять 17-19 травня 2011 року у Львові міжнародну наукову конференцію «Праведники – рятівники життя: історичний досвід та моральні уроки» та міжнародний педагогічний семінар, присвячений 70-ій річниці нападу Німеччини на СРСР та початку Голокосту на території України. Ця річниця є приводом згадати не лише трагедію війни, міжнаціональної ворожнечі, але й приклади взаємодопомоги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

На запрошення організаторів Високопреосвященніший архієпископ Августин взяв участь у відкритті конференції, яка відбулась в Актовій залі НУ «Львівська політехніка» а також виступив на пленарному засіданні. У роботі конференції також взяли участь Начальник головного управління внутрішньої політики, національностей та релігій Львівської ОДА Кураш Р.І., Його Преосвященство Єпископ Леон Малий, Львівський єпископ-помічник РКЦ, представники інших релігійних громад, науковці, суспільні діячі.

 

Прес-служба Львівської єпархії