У Львові відбувся фестиваль дитячої творчості «Дорога до Храму. Великдень-2011»

 

Сьомий рік поспіль учні середніх загальноосвітніх шкіл Львова з російською мовою навчання представляють свої роботи в рамках фестивалю дитячої творчості «Дорога до Храму». Цього року фестиваль, який традиційно проходить під егідою Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили, Генерального Консульства Росії у Львові та Асоціації «Русская школа», відкрився 12 травня у приміщенні СШ № 45. На виставці були представлені роботи учнів 1-9 класів 6, 17, 35, 45, 52 и 84 шкіл м. Львова. Увазі всіх бажаючих – малюнки, витинанки, саморобки з бісеру та пластиліну, фотографії, писанки, об’ємні аплікації, макети храмів, різьблення по дереву. Всього було представлено біля 150 робіт більш ніж 70 учасників. Жюрі фестивалю очолила львівська художниця Людмила Іванівна Давиденко. Після уважного розгляду робіт було відібрано 27 найкращих у різних вікових групах та категоріях.

13 травня у Пушкінській залі СШ № 45 м. Львова відбулася церемонія нагородження юних талантів та вчителів шкіл-учасників фестивалю. В церемонії взяли участь Голова православного педагогічного товариства святителя Петра Могили протоієрей Миколай Баранов, Консул-радник Генерального Консульства Росії в м. Львові Вадим Валерійович Басинський, Голова асоціації «Русская школа» Володимир Володимирович Кравченко. Кожен з них звернувся з вітальним словом до присутніх.

Після цього відбулося нагородження активних учасників фестивалю. Кожен з них отримав дві Грамоти: Генерального Консульства РФ в м. Львові та Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили. Крім того, учасникам були подаровані книги: духовного змісту від Церкви та світського – від Генерального Консульства. Також кожен з присутніх на святі отримав журнал: київський «Отрок.ua» та львівський «Божа нивка». Слід зазначити, що цього року жюрі зробило виключення з правил та нагородило за участь в дитячому фестивалі вчителя фізкультури СШ № 45 Агапєєву Олену Федорівну за оригінальну композицію. Серед нагороджених – донька Консула-радника, учениця 6-го класу СШ № 45 Басинська Тетяна. Окремої подяки з боку оргкомітету удостоєна педагог-організатор СШ № 45 м. Львова Бонецька Ванда Едуардівна за багаторічну допомогу в організації та проведенні фестивалю.

По завершенні церемонії нагородження було зроблено загальне фото на пам’ять. Потім учасники оргкомітету фестивалю провели нараду, під час якої було розглянуто перспективи співпраці.

Прес-служба фестивалю «Дорога до Храму»